Rejestracja nowego użytkownika | Zaloguj
R&KMP

Opracowanie strategii sekurytyzacj           i inwestycji na rynkach kapitałowych.
Wyślij zapytanie o usługę
Twój adres email: *
Temat: *
Treść wiadomości: *
* pola obowiązkowe
STRATEGIE DLA FIRM

Firma opracowuje i współuczestniczy w realizacji strategii ekspansji firm krajowych tak na rynku wewnętrznym jak i zagranicznym.  Firma opracowała dotychczas strategie dla firm         i korporacji międzynarodowych wprowadzając m. In. fundusz kapitałowy SFG  na polski rynek  papierów wartościowych.

Firma wraz ze swoimi partnerami konsultuje i opracowuje różne formy pozyskiwania kapitału w drodze obligacji dłużnych, oraz w sposób bilansowy na drodze sekurytyzacji.

Dzięki naszemu doradztwu wiele firm uwolniło w ten sposób zamrożony kapitał dzięki wyselekcjonowaniu aktyw ryzykownych takich jak kredyty, pożyczki, leasing, należności przyszłe i przedawnione oraz wierzytelności. 

  • Wykorzystując sekurytyzację, mogą Państwo lepiej zarządzać swoimi finansami, gdyż proponowany przez nas proces zmniejsza koszty związane z uzyskaniem kapitału, pozwala na optymalne jego wykorzystanie i ogranicza ryzyko kredytowe.  
  • Dzięki współpracy z nami wiele firm przyśpieszyło w ten sposób przepływy pieniężne i zwiększyły własne przychody.    

Usługi nasze skierowane jsą dla firm i wszelkich innych podmiotów publicznych, szczególnie tych zadłużonych, które w sposób pozabilansowy lub obligacji korporacyjnych chciałyby znaleźć środki na dalszą działalność lub rozwój.

Oferujemy Państwu także nasze doświadczenie oraz pomoc w opracowaniu wszelkich planów ogólnej polityki strategicznej firmy i finansowania projektów inwestycyjnych.

Działania nasze dla firm i start-upów obejmują:

a.  STRATEGIE - formułowanie strategii (wizji i misji), tworzenia scenariuszy w warunkach polskich i zagranicznych, wdrażania strategii, planowanie operacyjne,

b.  FINANSE - planowania finansowe nowych inwestycji, pozyskiwanie kapitału dzięki sekurytyzacji, IPO, i obligacji papierów dłużnych,

c.  KOMUNIKACJĘ - współczesny marketing strategiczny skierowany do inwestora indywidualnego, firm i środowisk finansowych nie związanych z rynkami kapitałowymi.

W celu uzyskania bliższych informacji rosimy o kontakt z naszym biurem.

wykonanie SQLSoft.pl
Email:
Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Odzyskaj je
Email:
Email: *
Hasło: *
Nazwa firmy: *
Powtórz hasło: *
Miasto: *
Kod pocztowy: *
* pola obowiązkowe
Ulica: *
Twój adres email: *
Temat: *
Treść wiadomości: *
* pola obowiązkowe