Internet opanował świat. Każda firma, która chce istnieć na rynku, musi zacząć właśnie tam. Wiesz przecież, że dzisiaj nie możesz działać bez strony internetowej. A czy wiesz, że może ona być niedopasowana pod Twojego Klienta, przez co nie przynosi Ci realnych korzyści w postaci wzrostu sprzedaży? Dlaczego? Bo przy jej budowaniu nie wzięto pod uwagę ważnego czynnika – USER EXPERIENCE (UX).

Co to jest User Experience (UX)?

User Experience To zespół zachowań I doświadczeń użytkowników Internetu (z naciskiem na Twoich Klientów), które powinna wykorzystać Twoja strona internetowa, żeby dopasować się do ich przyzwyczajeń.

User Experience wykorzystuje między innymi preferencje użytkowników co do grafiki, bierze pod uwagę liczbę stron, podstron, intuicyjność korzystania (pamiętaj – masz tylko 3 kilknięcia, żeby zainteresować internautę; jeśli Ci się to nie uda, istnieje mała szansa, że do Ciebie wróci).

User Exprience to także zachęcające teksty, dopasowane stylem do tematyki i specyfiki odbiorców (teraz teksty SEO nasycone słowami kluczowymi to już za mało; Internauta wymaga treści przede wszystkim nienachlanych i interesujących).

I w końcu User Experience to funkcjonalność Twojej WWW i stopień interakcji z Klientami. Bez User Experience Twoja strona będzie tylko jedną z dziesiątków podobnych w sieci – może i dobrze pozycjonowanych – ale ze znikomym wpływem na użytkowników. A to w końcu jest najważniejsze.

Co zyskasz, powierzając RK Media Group kompleksowe opracowanie i stworzenie Twojej strony internetowej wykorzystującej User Experience?

  • Dokładną analizę grupy docelowej, jej doświadczenia i preferencje w celu optymalizacji Twojej strony z wykorzystaniem UX
  • Dopasowanie strony pod Twoją grupę docelową, aby trafiała w jej przyzwyczajenia
  • Grafikę i funkcjonalność, którą doceni Google podczas pozycjonowania, co przełoży się na wyniki reklamowe
  • Wygląd współgrający z tekstami łączącymi ze sobą elementy SEO oraz łatwość przekazu
  • Zwiększoną rozpoznawalność Twojej firmy
  • Wzrost sprzedaży oraz liczby stałych Klientów.

Teraz nie wystarczy mieć stronę WWW. Teraz trzeba mieć inteligentną stronę.

Zgłoś się do nas i sprawdź, jak zwiększymy Twoje możliwości e-marketingowe i sprzedażowe.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać