Cześć, nazywam się Robert Kurowski i od 2012 r. prowadzę firmę RK Media Group. Jesteśmy doświadczonym zespołem programistów, projektantów, webmasterów oraz ekspertów od kampanii w wyszukiwarkach, social media, mobile i e-commerce. Mamy wieloletnie doświadczenie branżowe, którego potwierdzeniem są certyfikaty z zakresu Google Adwords, Google Analitics oraz Zakupów Google, a także status Google Partners.

W czym  możemy pomóc Tobie lub Twojej firmie? Zajmujemy się kampaniami Google Adwords, pozycjonowaniem, projektowaniem stron oraz sklepów internetowych, kampaniami e-mailingowymi, social media marketingiem, kampaniami banerowymi (displayowymi), marketingiem mobilnym oraz realizacjami video.

Potrzebujesz pomocy w e-marketingu? Odezwij się do nas. Doradzimy Ci jak opracować strategię działań, a następnie pomożemy ją zrealizować. Mówimy językiem zrozumiałym dla każdego, więc łatwo się z nami dogadać. Odpowiadamy na każde zadane nam pytanie, działamy szybko i efektywnie, dlatego warto z nami pracować. Chcesz się przekonać? Czekamy na Twój telefon lub e-mail!

Robert KurowskiWłaściciel Agencji RK Media Group

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać