W dzisiejszych czasach sprzedaż powoli przenosi się do sieci. Sklepy internetowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a ich przychody rosną. Jednak Klient, który nie może dotknąć, czy zobaczyć Twojego towaru, ma utrudnioną decyzję. Wyjdź mu naprzeciw. Wykorzystaj fotografię 360°.

Czym jest technologia zdjęć 360°?

To dziesiątki ujęć z każdej pozycji, godziny ich obróbki graficznej, a później złożenie w jedną płynną prezentację, która pokaże wszystkie atuty Twojego produktu. Zamiast płynnego przejścia możesz też wykorzystać pojedyncze klatki zdjęć 360°, aby wyróżnić najlepsze elementy.

Jakie korzyści niesie dla Twojego e-sklepu technologia zdjęć 360°?

  • Większą widoczność Twojego sklepu – badania wskazują, że fotografia 360° przyczynia się do wzrostu konwersji nawet o 250%.
  • Zwiększenie sprzedaży – aż 93% kupujących w Internecie przyznaje, że zdjęcia w znacznym stopniu wpływają na ich decyzje zakupowe.
  • Przewagę nad konkurencją – profesjonalne zdjęcia technologii 360° sprawią, że Twój produkt wyróżni się od pozostałych.
  • Wizerunek firmy profesjonalnej i godnej zaufania, a to ważne elementy dla kupujących

Czego możesz oczekiwać od RK Media Group, powierzając nam przygotowanie fotografii 360°?

  • Profesjonalnych, rekomendowanych fotografów, pracujących ze sprzętem wysokiej jakości, dzięki któremu fotografia 360° uwidoczni wszystkie pozytywy Twoich produktów.
  • Doskonałych grafików, którzy pozbędą się niepotrzebnego tła, „wyciągną” Twój produkt na pierwszy plan, podkreślą jego najcenniejsze walory.
  • Dopasowanie prezentacji do każdego urządzenia – także mobilnego.

A może street view?

To już propozycja dla każdego, kto chce ułatwić odnalezienie swojej firmy w gąszczu budynków i kamienic. Street view to także opcja dla tych, którzy są dumni z wyglądu swojej firmy, wyposażenie, wnętrza i chcą tym podkreślić swoją wyjątkowość, Jeśli należysz do nich, zapraszamy.

Street view to obecnie jedno z tych rozwiązań, które zyskuje coraz większe grono sympatyków. Wykorzystuje technologię fotografii 360° i tworzy płynną prezentację, która uatrakcyjni Twoją stronę internetową. Dzięki temu wyróżnisz się na tle konkurencji, podkreślisz prestiż, a także nowoczesne podejście do biznesu.

Zainteresowany? Przyjdź, pokażemy Cię od najlepszej strony!

 

 

 

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać