Twoja strona internetowa to z reguły pierwsze miejsce, gdzie potencjalny klient styka się z produktem lub usługą. To także pierwsze miejsce, gdzie będzie weryfikował Twoją ofertę, z którą zapoznał się poza Internetem. Zadbaj o to, by ta wizyta zmieniła go w aktualnego klienta. Jak to zrobić?

Dlaczego Twoja firma musi mieć profesjonalną stronę internetową?

  • Widoczność firmy w Internecie to już standard nie tylko na świecie ale również i w Polsce.
  • Klienci bardzo często przeglądają oferty widoczne na stronie internetowej, jest to wygodne i ułatwia podjęcie decyzji.
  • Największa część osób odwiedzających Twoją stronę pochodzi zapewne z Google, a ta wyszukiwarka stawia określone wymagania właścicielom stron www (m.in. dostępność na urządzeniach mobilnych, szybkie ładowanie strony, struktura przyjazna wyszukiwarce, treści interesujące dla odwiedzających, itp.).

Dlaczego warto zlecić projekt strony internetowej firmie RK Media Group?

  • Zaprojektujemy ciekawą stronę internetową łączącą w sobie wymagania Twoich klientów oraz wyszukiwarki Google.
  • Świadczymy kompleksowe usługi tj. w razie potrzeby załatwimy również domenę, hosting oraz skonfigurujemy skrzynki poczty e-mail.
  • Za sprawą współpracy z naszym strategicznym Partnerem – firmą B&L Consulting – napiszemy również teksty na Twoją nową stronę internetową,  blog lub do osobnych artykułów (usługa webwritingu).

Przykładowa strona www stworzona przez firmę RK Media Group: Grupa Serwisowa

Nie masz jeszcze strony internetowej? A może potrzebujesz nowej strony www? Odezwij się do nas, pomożemy!

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać